O czym opowiada ”Znajdź mnie”?

Bestsellerowa powieść zatytułowana Znajdź mnie, autorstwa J. S Monroe, to mający wielki potencjał kryminał. Przedstawia on losy mężczyzny imieniem Jar Costello, którego dziewczyna o imieniu Rosa, przed kilkoma laty popełniła samobójstwo, gdy oboje studiowali w Cambridge. Do tej pory nie było nawet jednego dnia, aby mężczyzna nie myślał o zmarłej ukochanej. Pomimo tego wszystkiego uważa, że jego największa miłość w dalszym ciągu żyje. Bez przerwy dręczą go bardzo realistyczne wizję jej osoby, które ujawniają się w najmniej oczekiwanym momencie i czasie. Według jego terapeuty są to jedynie niegroźne halucynacje pożałobne, które przytrafiają się całej masie osób, które rozpaczają po stracie najbliższych. Jar z czasem znajduje pamiętnik zmarłej dziewczyny i rozpaczliwie zaczyna szukać przyczyn oraz okoliczności, które mogły doprowadzić do jej śmierci. Czym bardziej próbuje zagłębić się w problem tym bardziej czuje się zakłopotany i zagubiony.

Trafia on do nieznanego mu wcześniej mrocznego półświatka, gdzie nic nie jest tym, czym tak naprawdę się wydaje. W tej rzeczywistości nikomu nie można zaufać, trafia w sam środek szeroko zakrojonej intrygi, która zmienia doszczętnie wszystko wokół Jara raz na zawsze. Książka napisana jest prostym oraz przyjemnym językiem dzięki czemu czyta się ją szybko, płynnie i łatwo. Sprawia to, że czytelnik szybko zapoznaje się z akcją powieści, a to skutkuje wielką chęcią zagłębienia się w losy głównego bohatera. Ze strony na stronę akcja zaczyna nabierać tempa i doszczętnie wciąga czytelnika w powieść. Największym zaskoczeniem mimo wszystko może okazać się wspaniale dopracowana końcówka książki, która złapie za serce wszystkich którzy sięgnęli po lekturę. Nawet przez chwilę nie można narzekać na nudę, ponieważ na każdej stronie liczyć możemy na całą masę nietuzinkowej fabuły. Jest to zdecydowanie idealna propozycja dla wszystkich miłośników książek o tematyce kryminalnej jak i tych, którzy gustują w ogóle innej fabule. Dzieło to czym prędzej powinno zająć wolne i zakurzone miejsce na półce w domowej biblioteczce, ponieważ, poznawanie niecodziennej historii Jara jest wspaniałym wyborem.

Kim jest autor powieści?

Jon Stock Monroe jest utalentowanym brytyjskim pisarzem, który w świecie literackim zadebiutował w roku 1997 fenomenalnym thrillerem zatytułowanym ”The Riot Atc.”. Jego wybitny talent pozwolił mu w bardzo szybkim tempie na zdobycie szerokiego grona odbiorców i miłośników jego pracy. Dzięki swoim wielkim umiejętnościom możemy spodziewać się jeszcze nie jednej produkcji wypuszczonej spod jego pióra.

Coffee obraz autorstwa freepik - www.freepik.com